אסתטיקה רפואית

ביורויטליזציה לעור עם סקין בוסטר

עור צעיר, זוהר, מוצק ולח? ביורויטליזציה לעור עם סקין בוסטר – התשובה המהירה לכל השאלות שלך!

ביורויטליזציה לעור עם סקין בוסטר

ביורו-החייאה של העור עוזרת להתמודד עם קמטים עדינים, אובדן גמישות ויובש של העור. רק כמה טיפולים ותוכלו ליהנות מעור רענן, צעיר ומוצק יותר.

ביורויטליזציה של העור עוזרת להתמודד עם קמטים עדינים, אובדן גמישות ויובש של העור. רק מספר טיפולים ותוכלו להנות מעור רענן, צעיר ומוצק יותר.

מהי ביורויטליזציה של העור?

ביורויטליזציה היא גישה חדשנית למניעת הזדקנות העור, המבוססת על הזרקות של חומצה היאלורונית וחומרים פעילים נוספים. בעזרת תכשירים מיוחדים, כמו סקין בוסטרים, הביורויטליזציה מעוררת את התהליכים הטבעיים של התחדשות העור. תכשירים אלו מכילים חומצה היאלורונית, המעניקה לחות לעור ומגבירה את גמישותו, וכן מרכיבים פעילים נוספים המעודדים התחדשות וממריצים סינתזה של קולגן ואלסטין. למרפאת Face Experts יש מגוון רחב של סקין בוסטרים לעור, לכל אחד תכונות ויתרונות ייחודיים משלו. בהתאם לבעיות העור שלכם, צוות הרופאים המנוסים שלנו בוחר את זה שיהיה הכי יעיל ויפתור את בעיות העור הספציפיות שלכם.

NHA_9225
IMG-20230613-WA0053

הסקין בוסטרים שלנו

פרופילו – פורמולה חדשנית המיועדת לטיפולי אנטי אייג'ינג. פורמולה זו זוכה להצלחה רבה משום שמדובר על חומצה הפועלת בצורה אפקטיבית על שלושה מישורים במקביל ומובילה לתוצאה נפלאה. חומצה זו מעבה את רקמות העור, משפרת את רמת הנפח בכל אותם אזורים בהם מיישמים אותה, עוזרת בבנייה מואצת של רשת הקולגן והאלסטין, פותרת את בעיות הקמטוטים בפנים ובצוואר ותורמת להגברת הלחות בעור.

הוא בעל הריכוז הגבוה ביותר של חומצה היאלורונית מבין כל הסקין בוסטרים הידועים, וגם מביא לחידוש רקמות העור באופן טבעי ובאמצעות עידוד ייצור של אלסטין וקולגן, החומרים האחראים על גמישות העור.

טיפול בפרופילו לוקח רק 5<דקות. הזריקות ניתנות ב-5 נקודות בכל צד של הפנים. בשל כך, ההליך מהיר מאוד, ומספר הדקירות מינימלי, מה שמפחית את אי הנוחות. אין תקופת החלמה לאחר ההליך.

לתוצאות מירביות, מומלץ לעבור כ2-3 טיפולים. השפעת ההליך נמשכת עד 6 חודשים

למידע נוסף על ההליך

פרופילו לגוף – טיפול חדשני המכיל בתוכו רכיבים ייחודיים של חומצה היאלורונית הנועדה לעורר קולגן ואלסטין ולהחזיר לחות וזוהר לאזורים הדורשים טיפול.

השיגו ברק ולחות מדהימים לא רק בפנים ובצוואר, אלא גם באזורים בגוף הנוטים לרפיון לאורך זמן, כמו הבטן, הירכיים והמשטחים הפנימיים של הזרועות, הודות לטיפול Profhilo body ללא תחרות.

טיפול פרופילו לגוף אורך כ-10 דקות בלבד. ההזרקות מבוצעות ב-10 נקודות. בשל כך, ההליך מהיר מאוד, ומספר הדקירות מינימלי, מה שמפחית אי נוחות. והיתרון הנוסף הוא שאין זמן החלמה, כך שניתן לחזור לשגרת היום מיד לאחר הטיפול.

לתוצאות מירביות, מומלץ לעבור כ2-3 טיפולים. השפעת ההליך נמשכת עד 6 חודשים.

למידע נוסף על ההליך

RRS HA Long Lasting נותן תוצאות מיידיות וארוכות טווח – זהו נפח, הרמה וביורויטליזציה בהליך אחד!

 

RRS LONG LASTING הוא תכשיר היברידי מהדור החדש להצערת הפנים, המעניק הרמה מיידית ואפקט של פנים רעננות מיד לאחר ההליך. תוך 10-14 ימים לאחר הטיפול הראשון, תבחינו בהשפעה המרבית הנראית לעין, ובהמשך התהליך תחוו לחות לטווח ארוך, שיפור צבע וגוון עור אחיד. 

 

הודות לטכנולוגיית CO-DELIVERY, לאחר חדירת התכשיר, מתרחש שחרור הדרגתי של חומצה היאלורונית וחומצות אמינו, המספקים לחות במינון קבוע ושיפור מצב העור לאורך זמן.

 

טיפול RRS Long Lasting לגוף אורך כ-10 דקות בלבד. הזריקות ניתנות ב-7 נקודות בכל צד של הפנים. בשל כך, ההליך מהיר מאוד, ומספר הדקירות מינימלי, מה שמפחית אי נוחות.  והיתרון הנוסף הוא שאין זמן החלמה, כך שניתן לחזור לשגרת היום מיד לאחר הטיפול.


לתוצאות מירביות, מומלץ  לעבור כ2-3 טיפולים. השפעת ההליך נמשכת עד שנה.

Juvederm Volite – הוא מוצר חדשני לביורויטליזציה של העור שנועד להעניק לחות עמוקה, לשפר את מרקם העור ולהחליק קמטוטים עדינים. תכשיר זה מגרה את התהליך הטבעי של יצירת קולגן.

 

עם טיפול ב- Juvederm Volite, תוכלו לשפר את מוצקות העור ולהחזיר לו את המראה החלק והצעיר. 

 

Juvederm Volite הוא פתרון בטוח ויעיל למי שרוצה לשפר את איכות העור גם לאחר טיפול אחד בלבד. 

 

הליך Juvederm Volite אורך בין 15 ל-60 דקות בהתאם לנפח האזור המטופל. לאחר ההזרקה, תיתכן אדמומיות קלה, שלרוב נעלמת תוך 1-2 ימים. 

 

השפעת ההליך נמשכת בין 6 ל-9 חודשים.

שאלות נפוצות

טיפול ניתן לבצע מוקדם יחסית, החל מגיל 25 כדי למנוע הזדקנות ולשמור על עור בריא. עם זאת, המלצות הגיל עשויות להשתנות בהתאם למטופל ולמצב העור שלו.

ביורויטליזציה של העור עוזרת להפחית קמטים, להגביר את מוצקות וגמישות העור, לשפר את גוון העור, להעניק לחות ולהזין את העור. זה גם ממריץ את הייצור הטבעי של קולגן ואלסטין, הגורם לחידוש העור.

התדירות של הליכי הביורויטליזציה להשגת תוצאה מיטבית תלויה במאפיינים האישיים של המטופל, כולל גיל ומצב העור, וכן בתכשיר שבו נשתמש. בדרך כלל מומלץ לבצע קורס של 2-4 פרוצדורות, עם מרווח ביניהן של 2 עד 4 שבועות. גישה זו מאפשרת לך להשיג את האפקט האופטימלי ולשמור על תוצאות לאורך זמן. הרופאים המנוסים במרפאתנו יכולים לספק ייעוץ מפורט ולתת תכנית טיפול פרטנית, תוך התחשבות בצרכים ובמטרות שלך.

חלק מהתוצאות של הביורויטליזציה של העור עשויות להיראות לאחר 2-3 ימים לאחר הטיפול, אולם התוצאות הסופיות והבולטות ביותר מופיעות בדרך כלל לאחר 2-3 שבועות, תלוי בתהליך ההתחדשות הטבעי של העור.

מטופלים מספרים

מלאו פרטים לקביעת תור