אסתטיקה רפואית

עיצוב ופיסול הפנים

האם אתם רוצים להחזיר את הנעורים ולשפר את קווי המתאר של הפנים שלכם ללא ניתוח? עיצוב ופיסול פנים עם חומרי מילוי היא הדרך שלכם ליופי טבעי וביטחון עצמי!

קונטור פנים

במרפאת Face Experts אנו מציעים חומרי מילוי חדשניים של חומצה היאלורונית, שלא רק יעזרו לך להגיע לתוצאות הרצויות ולהחליק קמטים, אלא גם להחזיר נפח שאבד לפניך, להקל עלייך מראה עייף ולהחזיר קווי מתאר ברורים לחוות.

סמכו על הניסיון והמקצועיות שלנו, והעניקו לעצמכם את השמחה ממראה זוהר וצעיר!

במרפאת Face Experts אנו מציעים חומרי מילוי חדשניים של חומצה היאלורונית, שלא רק יעזרו לכם להגיע לתוצאות הרצויות ולהחליק קמטים, אלא גם יחזירו נפח שאבד, יפתרו אתכם מהמראה העייף ויחזירו את קווי המתאר לפנים שלכם. סמכו על הניסיון והמקצועיות שלנו, והעניקו לעצמכם את השמחה ממראה זוהר וצעיר!

עקרון עיצוב ופיסול הפנים

שיטת פיסול הפנים כוללת הזרקה של חומר מילוי המכילה חומצה היאלורונית.

 

חומרי המילוי הם חומרים סטריליים, צמיגיים, אלסטיים ובטוחים לחלוטין. עבור כל אזור הזרקה, נעשה שימוש בחומר מילוי בעל רמה מסוימת של צמיגות, שנבחר בנפרד.

 

חומרי המילוי משמשים יותר ויותר לא רק כדי להחליק קמטים, אלא גם כדי להחזיר את קווי המתאר "הצעירים" של הפנים, להעלים "שקיות" או שקעים מתחת לעיניים וקמטי נזולביאל, כמו גם להדגיש את קווי מתאר עצמות הלחיים, להגדיל את השפתיים או לעצב מחדש את הסנטר, לשחזר את ההרמוניה של תווי הפנים שיכולים ללכת לאיבוד במהלך ההזדקנות.

 

תוצאות ההליך ניכרות מיד לאחר ההליך, והן משתפרות עם הזמן. סמכו על הניסיון והמקצועיות של הצוות שלנו ב- Face Experts כדי להיראות ולהרגיש כמו הגרסה הכי מושכת ובעלת ביטחון של עצמכם.

1.Before 1.After
IMG-20230613-WA0053

סוגי עיצוב ופיסול פנים

רוצה שפתיים סקסיות? שפרי את הצורה והנפח של השפתיים שלך למראה סקסי, הרמוני וטבעי.

 

הדגישי את היופי שלך תוך דקות ספורות עם תוצאה שתתאהבי בה ושתשמר עד ל12 חודשים.

הבלטת עצמות הלחיים ותווי פנים ברורים הפכו פופולריים מאד בעשור האחרון. אם את רוצה להישאר על גל מגמות היופי – אנחנו נעזור לך!

ב-Face Experts אנו מקדישים תשומת לב מיוחדת לתוצאות טבעיות. טיפולי המילוי שלנו משפרים ומחזירים נפח לעצמות הלחיים למראה צעיר ומושך יותר.

 

הדגישו את היופי והביטחון שלכם – צרו איתנו קשר כבר עכשיו ותהנו מהתוצאה עד 18 חודשים!

רוצים לקבל פנים צעירות ורעננות? מתיחת פנים בעזרת חומרי מילוי הוא הפתרון האידיאלי להידוק הפנים! הדגישו את תווי עצמות הלחיים, היפתרו מהרפיון והקמטים. החזירו את את פניכם הצעירות ואת הביטחון העצמי שלכם!

 

סמכו על הניסיון והמקצועיות של רופאי Face Experts – השיגו את התוצאות הרצויות והדגישו את היופי הטבעי שלכם!

חומצה היאלורונית לשקעי עיניים זהו פתרון ליופי ולנעורים שלך! בעזרת טיפול זה תוכלו להתמודד עם בעיות כמו קמטים, עור יבש, שקיות כהות מתחת לעיניים, עור נפול ורפוי והיפרפיגמנטציה.

 

החזירו את המראה הרענן והזוהר עם טיפול לשקעי עיניים! הירשמו כבר עכשיו לפגישת ייעוץ ותהנו מהתוצאה לאורך זמן!

רוצים להיפטר מקפלים בצידי האף ולהחזיר לעור מראה צעיר ורענן? חומרי המילוי האיכותיים שלנו יעזרו להחליק את הקווים המטרידים האלה ולהעניק לפנים מראה צעיר ומושך. הצערת איזור הנזולביאל הוא קל ומהיר! התוצאות נשמרות עד 12 חודשים בממוצע, ותוכלו ליהנות מהמראה החדש שלכם.

 

אל תדחי את היופי שלך למועד מאוחר יותר, הירשמי כבר עכשיו לפגישת ייעוץ ועשי את הצעד הראשון לקראת המראה האטרקטיבי והמטופח שלך!

עיצוב ופיסול הסנטר מאפשר לשנות את קווי המתאר והצורה של הסנטר, וכן למלא את השקעים שעלולים להוביל להיווצרות קמטים. ההליך מורכב מהחדרת חומר מילוי לרקמות הרכות של הסנטר. טיפול זה יכול להעניק לפנים מראה צעיר על ידי יצירת קו לסת ופרופיל מוגדרים יותר.

עיצוב ופיסול קו הלסת הוא הליך שמטרתו ליצור ולהדגיש את זוויות הלסת. שיטה זו מושגת על ידי הזרקת חומרי מילוי משני צידי הלסת התחתונה.

 

אינדיקציות להליך:

  1. זוויות לא בולטות מספיק של הלסת התחתונה.
  2. נוכחות של סנטר שני.
  3. נפילת הפנים.

 

עיצוב ופיסול קו הלסת יעזור לך להשיג את הצורה הרצויה של הפנים ולהדגיש את היופי הטבעי שלהם.

אנו ב Face Experts מתמחים במילוי חוסר הנפח באזור הרקות בחומרי מילוי חומצה היאלורונית. זה מאפשר לך להרים ולהדגיש את תווי הפנים שלך, ולהחזיר את הנעורים הטבעיים וההרמוניה שלהם.

החלקת קמטי מריונטה בעזרת חומר מילוי יכול להוביל לשינוי מפתיע בהבעת הפנים. קמטי המריונטה העוברים מזוויות השפתיים ועד לסנטר יכולים לתת לפנים הבעה עצובה או עייפה. הסרתם באמצעות חומרי מילוי מעניקה לפנים מראה מאושר וצעיר יותר.

 

חומרי המילוי ממלאים וממצקים את העור סביב אזור המריונטה, מה שעוזר להחליק קמטים ולשפר את קווי המתאר של הפנים. זה לא רק מסיר את סימני ההזדקנות, אלא גם יוצר רושם נעים ורענן, מה שגורם לפנים להיראות צעירות ומושכות יותר.

רוצים להחזיר לפנים מראה צעיר ורענן ולהיפטר מקמטים במצח? מילוי קמטים במצח בעזרת חומרי מילוי יחליק ביעילות קמטים עמוקים על המצח.

 

אנחנו מוכנים להציע לכם תוצאה מרשימה עוד יותר! השילוב של חומרי מילוי עם חומצה היאלורונית והזרקות בוטוקס ישפר ויאריך את השפעת ההתחדשות באזור זה עד 10-12 חודשים.

 

אל תדחי את היופי שלך למועד מאוחר יותר, הירשמי כבר עכשיו לפגישת ייעוץ ועשי את הצעד הראשון לקראת המראה האטרקטיבי והמטופח שלך!

מילוי קמטים סביב הפה באמצעות חומרי מילוי הוא הליך יעיל המאפשר להחליק קמטים וקפלים המתרחשים סביב השפתיים והפה. קמטים אלו, עשויים להופיע עם הגיל עקב אובדן נפח ומוצקות העור.

 

מילוי קמטים סביב הפה בעזרת חומרי מילוי מאפשר לך להחזיר את היופי הטבעי של הפנים, להחליק קמטים ולהדגיש את היופי של החיוך שלך. סמכי על הניסיון והמקצועיות של רופאי Face Experts כדי לקבל תוצאות נהדרות ולהרגיש בטוחה וצעירה!

שאלות נפוצות

שאלה זו נפוצה ברפואה אסתטית, שכן שתי השיטות משמשות למאבק בסימני ההזדקנות ולשיפור המראה. חשוב להבין כי בוטוקס וחומרי מילוי הם טיפולים שונים עם מנגנוני פעולה ויישומים שונים.

 

בוטוקס משמש להרפיה זמנית של שרירי הפנים. זה עוזר להחליק קמטי הבעה כמו קמטים על המצח, בין הגבות וסביב העיניים. שיטה זו מתאימה לרוב לאזורים בפנים הקשורים לתנועות שרירים פעילות.

 

חומרי מילוי מצד שני, הם חומרי ג'ל המבוססים על חומצה היאלורונית, המוכנסים כדי להחזיר נפח שאבד, להעלים קמטים וקמטי גיל.

 

כדי לקבוע איזו שיטה מתאימה לך, התייעצי עם רופאי Face Experts אשר יבדקו את עורך ויציעו את הפתרונות הטובים ביותר להשגת התוצאות הרצויות לך.

כיום קיימים בשוק חומרי מילוי רבים מיצרנים שונים, החל מחברות צרפתיות מוכרות ועד ליצרנים סיניים. ההבדלים ביצרנים משפיעים על עלות המוצר וכתוצאה מזה על עלות ההליכים הרפואיים.

חלק מהיצרנים, עם מוצרים בעלי ניסיון קליני ומחקרים ארוכי טווח בתעשייה, עשויים להציע מוצרים יקרים יותר. זאת בשל האיכות הגבוהה, הבטיחות והבדיקות הקליניות שלהם.

 

אנו ב Face Experts משתמשים בחומרי המילוי הבאים: ג'ובידרם (צרפת), רסטילן (שבדיה), סטילאז' (צרפת), בלוטרו (גרמניה), טאוסיאל (שוויץ), רדיאס (גרמניה).

 

חשוב לציין כי הבחירה בחומר מילוי מסוים תלויה בהעדפה ובניסיון של הרופא, כמו גם בהשפעה הרצויה ובצרכים של המטופל. במרפאתנו אנו משתמשים רק בחומרי המילוי הידועים והבטוחים ביותר על מנת לספק למטופלינו טיפולים איכותיים ובטוחים. כי הביטחון מעל לכל!

ומרי מילוי מחזיקים בדרך כלל בין 6 חודשים לשנתיים. משך חומר המילוי תלוי בצפיפות שלו, באורח החיים שלכם ובקצב חילוף החומרים.

ביממה הראשונה אחרי הטיפול אסור:

  • להשתמש באיפור
  • לגעת באזור המוזרק עם הידיים

ביומיים הראשונים שלאחר הטיפול יש להימנע מ:

  • פעילות גופנית מאומצת
  • אלכוהול
  • אספירין
  • חשיפה לשמש או טמפרטורות קיצוניות
  • כניסה לסאונה

מטופלים מספרים

מלאו פרטים לקביעת תור