רפואת שיניים

שתלים דנטליים

יש לכם שיניים חסרות או שיש צורך בעקירתן? שתלים דנטליים במרפאת Face Experts מאפשרים לכם להחליף את השן בתהליך טכנולוגי מתקדם המותאם אישית למצב הפה שלכם.

התקנת שתלים דנטליים

שתלים דנטליים הם הפתרון להחלפת שן חסרה. אבחון ותכנון הטיפול יבוצע באמצעות הדמיית CT על ידי הרופא. צילום זה מספק תמונת מצב תלת-מימדית ונתונים מדויקים לגבי איכות העצם ונפחה באזור המיועד להשתלה, מיקום תעלת העצב, אזור הסינוס ועוד.

הליך ההשתלה

תהליך ההשתלה מתחיל בבדיקה יסודית של מצב השיניים הנוכחי באמצעות צילום CT  תלת מימדי, דבר שעוזר לקבוע את המיקום הרצוי של השתל. זהו פתרון חדשני המעניק דיוק ואמינות מירביים. לאחר מכן, באמצעות הליך פשוט וללא כאבים, רופאי השיניים המנוסים שלנו מחדירים את השתל, שבהמשך הופך לתמיכה אמינה לכתר העתידי. המומחים שלנו יעשו הכל כדי להחזיר את הפונקציונליות והביטחון בחיוך שלכם.

בתום הבדיקה הקלינית הרופא יסביר לכם את מצבכם הרפואי בגובה העיניים, כך שתוכלו לקבל ביחד החלטה לגבי המשך הטיפול.

1. Before 1. After2
IMG-20230613-WA0053

רפואת שיניים

חולמים על חיוך יפה ובריא? בעזרת רפואת השיניים המקצועית, הסבלנית והקשובה שאנחנו מציעים במרפאת Face Experts, אתם יכולים להיות בטוחים שנכיר אתכם היטב ונמצא את הפתרון המדויק והנכון לבעיה שלכם. הירשמו כבר עכשיו לפגישת ייעוץ.

למידע נוסף

זקוקים לביצוע כתר או גשר? הרופאים שלנו מבצעים כתרים בשיטה דיגיטלית, בהתאם למצב הפה ולרצון שלך.

למידע נוסף

יש לכם שיניים חסרות או שיש צורך בעקירתן? שתלים דנטליים במרפאת Face Experts מאפשרים לכם להחליף את השן בתהליך טכנולוגי מתקדם המותאם אישית למצב הפה שלכם.

למידע נוסף

 

סובלים מחור עמוק בשן, ומעוניינים להימנע מטיפול שורש או כתר? במרפאת Face Experts תוכלו לבחור בסתימת חרסינה, החלופה המתקדמת והמומלצת ברפואת השיניים העולמית.

למידע נוסף

 

סובלים מדלקת בשן או פגיעה בעצב השן? הרופאים שלנו מבצעים טיפולי שורש מהירים ויעילים, ללא כאב!

למידע נוסף

סובלים מהתפתחות אבן שן? מרפאת Face Experts מציעה ניקוי מקצועי על ידי שיננית.

למידע נוסף

שאלות נפוצות

הסיבה הנפוצה ביותר להשתלת שיניים היא שן חסרה. סיבות נוספות יכולות להיות מניעת נזק עתידי, תמיכה בשן תותבת ושיפור היציבות של תותבת.

לאחר הייעוץ, יהיה לך מידע על הזמן הנדרש להשגת התוצאה הרצויה, כמו גם עלות ההליך כולו.

השלב הראשון הוא בדיקה קלינית מקיפה של חלל הפה וההיסטוריה הרפואית שלכם. אם הנכם מועמדים להשתלת שיניים, הרופא יפנה אתכם לצילום CT דנטלי לפני ההשתלה.

התהליך מתחיל בהרדמה מקומית של חלל הפה. לאחר שהאזור בחלל הפה מאולחש, הרופא חושף את עצם הלסת ומכין את המקום להחדרת השתל. לאחר שהרופא החדיר את השתל לעצם, הוא תופר את החניכיים, לריפוי מיטבי ומניעת דימום.

 ברוב המקרים, כ-3 חודשים אחרי החדרת השתל, חוזרים לרופא להמשך טיפול.

ברוב המוחלט של המקרים תהליך ההחלמה הוא קצר ולא מלווה בסיבוכים יוצאי דופן.

לאחר סיום הניתוח מקבלים הנחיות ברורות לנטילת אנטיביוטיקה, משככי כאבים. בשבועיים לאחר ההשתלה יש להקפיד על שטיפות פה והיגיינה אורלית מיטבית. 

יש להמשיך במעקב אצל הרופא.

מטופלים מספרים

מלאו פרטים לקביעת תור