רפואת שיניים

הסרת אבנית

סובלים מהתפתחות אבן שן? מרפאת Face Experts מציעה ניקוי מקצועי על ידי שיננית.

ניקוי שיניים

סובלים משיניים צהובות ומאבנית על השיניים? הדרך היחידה להסיר אבנית היא באמצעות ניקוי מקצועי, בו אנו משתמשים במכשירים מיוחדים כדי להוריד את האבנית מהשיניים. המטרה שלנו ב- Face Experts היא להחזיר את הלובן והבריאות הטבעיים לשיניים.

אודות הטיפול

מחלת חניכיים נגרמת לרוב על ידי הצטברות של חיידקים על גבי השן. כולם יודעים שיש לצחצח שיניים פעמיים ביום כדי להיפטר מהחיידקים האלה, אולם יש אזורים שקשה להגיע אליהם. החיידקים עלולים להצטבר באזורים אלה, וליצור שכבה קשיחה ופריכה שנקראת אבן שן, אשר לא ניתן להסיר בצחצוח בלבד. אם הפלאק לא יוסר, יצטבר סביבו פלאק נוסף, שיכול להגיע מתחת לקו החניכיים ולגרום להתפתחות מחלת חניכיים.

הדרך היחידה להסיר אבנית בשיניים היא באמצעות הסרת אבנית מקצועית. במהלך הניקוי במרפאת Face Experts משתמשים במכשירים מיוחדים להסרת האבנית מהשיניים, ובהתזת חול להסרת כתמים וליטוש השיניים.

יש לבצע ניקוי מקצועי כל שלושה עד שישה חודשים, כדי למנוע הצטברות אבנית.

NHA_9033
IMG-20230613-WA0053

רפואת שיניים

חולמים על חיוך יפה ובריא? בעזרת רפואת השיניים המקצועית, הסבלנית והקשובה שאנחנו מציעים במרפאת Face Experts, אתם יכולים להיות בטוחים שנכיר אתכם היטב ונמצא את הפתרון המדויק והנכון לבעיה שלכם. הירשמו כבר עכשיו לפגישת ייעוץ.

למידע נוסף

זקוקים לביצוע כתר או גשר? הרופאים שלנו מבצעים כתרים בשיטה דיגיטלית, בהתאם למצב הפה ולרצון שלך.

למידע נוסף

יש לכם שיניים חסרות או שיש צורך בעקירתן? שתלים דנטליים במרפאת Face Experts מאפשרים לכם להחליף את השן בתהליך טכנולוגי מתקדם המותאם אישית למצב הפה שלכם.

למידע נוסף

 

סובלים מחור עמוק בשן, ומעוניינים להימנע מטיפול שורש או כתר? במרפאת Face Experts תוכלו לבחור בסתימת חרסינה, החלופה המתקדמת והמומלצת ברפואת השיניים העולמית.

למידע נוסף

 

סובלים מדלקת בשן או פגיעה בעצב השן? הרופאים שלנו מבצעים טיפולי שורש מהירים ויעילים, ללא כאב!

למידע נוסף

סובלים מהתפתחות אבן שן? מרפאת Face Experts מציעה ניקוי מקצועי על ידי שיננית.

למידע נוסף

שאלות נפוצות

האבנית מתחילה בהתפתחות של רובד מיקרוביאלי רך ודביק, הנקרא פלאק, שנוצר באופן טבעי וקבוע על השיניים שלנו. רובד הפלאק הוא דביק מאוד וצבעו שקוף עד צהבהב. הרובד נוצר בעקבות שאריות של מזון ונוזלים המייצרים עם הזמן משקעי חיידקים. אלה, מצדם, מצטברים בנקודות המפגש בין השיניים לחניכיים ועלולים להפוך לאבנית.

הפלאק מכיל חיידקים המייצרים חומצות שתוקפות את אמייל השן, ואלה עלולות להזיק לחניכיים. אם לא מטפלים בפלאק ולא מסירים אותו, המצב עלול להוביל לעששת, לדלקת חניכיים, ולמחלות חניכיים מתקדמות.

יש מספר גורמי סיכון שעשויים להשפיע על התפתחות אבנית בשיניים שלכם, כגון: אם יש לכם פלטה ליישור שיניים, אם אתם סובלים מיובש בפה, אם השיניים שלכם צפופות, אם אתם מעשנים.

מטופלים מספרים

מלאו פרטים לקביעת תור