רפואת שיניים

שיקום הפה

זקוקים לביצוע כתר או גשר? הרופאים שלנו מבצעים כתרים בשיטה דיגיטלית, בהתאם למצב הפה ולרצון שלך.

שיקום הפה

החזירו את החיוך והפונקציונליות של השיניים שלכם בעזרת שיקום הפה! לא משנה כמה שיניים איבדת, הרופאים המנוסים שלנו יכולים לעזור לך לבחור את הפתרון הטוב ביותר לנוחות ולמראה טבעי.

אודות הטיפול

מדובר בהליך לשיקום שן חסרה אחת או יותר באמצעות כתרים, גשרים וכו'. מטופלים מגיעים אלינו עם בקשה לשיקום הפה ממספר סיבות. חלקם עשויים להתקשות בלעיסה ובדיבור עקב שיניים חסרות, אחרים מבקשים להחזיר את האסתטיקה של החיוך והביטחון העצמי שלהם. צוות הרופאים המנוסים שלנו מציע גישה אינדיבידואלית לכל מטופל, ועוזר לו לבחור את הפתרון הטוב ביותר לשיקום הפונקציונליות והמראה האטרקטיבי של השיניים. אנו שואפים להעניק למטופלינו שיקום אסתטי ואיכותי כדי שיוכלו ליהנות מחיוך בריא ויפה.

חשוב לזכור כי הפה שלנו לא יכול להשלים שיניים חסרות, כך שכדאי לטפל במצב בהקדם האפשרי, כדי שלא נזדקק לטיפול נרחב, מורכב, ארוך ויקר הרבה יותר.

בתום הבדיקה הקלינית הרופא יסביר לכם את מצבכם הרפואי בגובה העיניים, כך שתוכלו לקבל ביחד החלטה לגבי המשך הטיפול.

4Before 4After
IMG-20230613-WA0053

רפואת שיניים

חולמים על חיוך יפה ובריא? בעזרת רפואת השיניים המקצועית, הסבלנית והקשובה שאנחנו מציעים במרפאת Face Experts, אתם יכולים להיות בטוחים שנכיר אתכם היטב ונמצא את הפתרון המדויק והנכון לבעיה שלכם. הירשמו כבר עכשיו לפגישת ייעוץ.

למידע נוסף

זקוקים לביצוע כתר או גשר? הרופאים שלנו מבצעים כתרים בשיטה דיגיטלית, בהתאם למצב הפה ולרצון שלך.

למידע נוסף

יש לכם שיניים חסרות או שיש צורך בעקירתן? שתלים דנטליים במרפאת Face Experts מאפשרים לכם להחליף את השן בתהליך טכנולוגי מתקדם המותאם אישית למצב הפה שלכם.

למידע נוסף

 

סובלים מחור עמוק בשן, ומעוניינים להימנע מטיפול שורש או כתר? במרפאת Face Experts תוכלו לבחור בסתימת חרסינה, החלופה המתקדמת והמומלצת ברפואת השיניים העולמית.

למידע נוסף

 

סובלים מדלקת בשן או פגיעה בעצב השן? הרופאים שלנו מבצעים טיפולי שורש מהירים ויעילים, ללא כאב!

למידע נוסף

סובלים מהתפתחות אבן שן? מרפאת Face Experts מציעה ניקוי מקצועי על ידי שיננית.

למידע נוסף

שאלות נפוצות

קיימים שיטות רבות לביצוע כתרים וגשרים, וביניהן:

  1. כתר מתכת מצופה בחרסינה: שיטה ותיקה, שעובדת היטב, אולם יש בה חסרון משמעותי: לאורך זמן, החניכיים נסוגות, והמתכת בכתר מתגלה ויוצרת הילה כהה באזור החניכיים.
  2. כתר Emax: כתר חרסינה העשוי מחומר אחד בלבד, ללא שכבות וציפויים. יתרונו העיקרי הוא בדמיון המתקבל לשן הטבעית מבחינת הצבע והשקיפות.

3. כתר זירקוניה: חומר לבן חזק במיוחד, שצבר פופולריות בשנים האחרונות, ומתאים למקרים כמו גשר של יותר מ-3 שיניים וכתרים במקרה של שחיקת שיניים חמורה.

יש כמה סיבות לכך:

  1. החזרת האסתטיקה – כששן אחת או יותר חסרות, האסתטיקה של הפנים נפגעת. שן קדמית פוגעת כמובן בחיוך, ושן או שיניים אחוריות יכולות לפגום במראה הפנים כולו, משום שהשיניים החסרות אינן תומכות בשפה ובלחיים.
  2. החזרת התפקוד התקין – כששן קדמית הרוסה או חסרה, אנחנו עלולים לדבר או להישמע אחרת. כששן או שיניים אחוריות חסרות, אנחנו לא יכולים ללעוס בצורה מספקת, וכך גורמים לפגיעות נוספות בשאר השיניים.

       3. שמירה על איזון – כששן חסרה, השיניים הסמוכות נוטות לכיוון אזור החסר והשן הנגדית בוקעת לתוך החסר. דבר זה עלול להביא להתפתחות עששת, לשחיקה מואצת, לניידות שיניים ואף לבעיות במפרק הלסת.

מטופלים מספרים

מלאו פרטים לקביעת תור