רפואת שיניים אסתטית

יישור שיניים שקוף

חולמים על שיניים ישרות יותר? מרפאת Face Experts מציעה יישור שיניים מתקדם בעזרת קשתיות שקופות, שאותו תוכלו לבצע ללא הפרעה לחיי היומיום שלכם.

יישור שיניים שקוף

סובלים משיניים עקומות ומתביישים לחייך? יישור שיניים שקוף במרפאת Face Experts  מבוסס על טכנולוגיית לייזר תלת מימדית ממוחשבת מהמומלצות בעולם  ומאפשר את יישור השיניים תוך שימוש בקשתיות שקופות שלא מפריעות לדיבור או למראה.

סובלים משיניים עקומות ומתביישים לחייך? יישור שיניים שקוף במרפאת Face Experts מבוסס על טכנולוגיית לייזר תלת מימדית ממוחשבת מהמומלצות בעולם ומאפשר את יישור השיניים תוך שימוש בקשתיות שקופות שלא מפריעות לדיבור או למראה.

אודות הטיפול

יישור שיניים שקוף נועד לכל מי שלא מרוצה ממיקום השיניים הנוכחי, ומעוניין לטפל בכך מבלי לפגוע באסתטיקת החיוך והפנים.

בשיטה זו, אנחנו מתאימים לכל מטופל סדרת קשתיות פלסטיק שקופות. הקשתיות מזיזות את השיניים בהדרגה באמצעות מחברים מיוחדים, עד שהשיניים מגיעות למצבן האופטימלי.

שיטה זו אינה פולשנית ואינה כואבת ובמהלך הטיפול, תוכלו לדבר, לצחוק בחופשיות ולחייך חיוך רחב, מבלי שניתן לראות שאתם בעיצומו של הליך יישור שיניים.

kapy-na-zuby
IMG-20230613-WA0053

רפואת שיניים אסתטית

חולמים על חיוך מדהים? עם ציפויי החרסינה של Face Experts אפשר להגיע למראה שיניים מושלם, בתהליך קצר ונטול כאבים.

למידע נוסף

רוצים ליהנות מחיוך לבן ונקי? מרפאת Face Experts מציעה הלבנת שיניים בתהליך קצר, שיכול להימשך פגישה אחת בלבד.

למידע נוסף

רוצים להחזיר את היופי הטבעי שלכם לשיניים? הפתרון האופטימלי הוא שחזורים אסתטיים!

למידע נוסף

חולמים על שיניים ישרות יותר? מרפאת Face Experts מציעה יישור שיניים מתקדם בעזרת קשתיות שקופות, שאותו תוכלו לבצע ללא הפרעה לחיי היומיום שלכם.

למידע נוסף

שאלות נפוצות

אחרי לקיחת מטבעים דיגיטליים של הלסתות, מותאמות לך סדרת קשתיות העשויות מחומר תרמופלסטי שקוף. הקשתיות מפעילות לחץ על השיניים בנקודות מסוימות – אטצ'מנטים – ומאפשרות הזזה הדרגתית עד ליישור מוחלט.

רוב המטופלים מרגישים לחץ יומיים שלושה כשעוברים לקשתית חדשה, ואי-הנוחות היא מינימלית. כמו כן, ההשפעה על הדיבור קלה ביותר וקיימת רק בשבועות הראשונים.

יש להיות עם הקשתיות במשך 22 שעות ביממה, כולל בזמן שנת הלילה. יש להוריד את הקשתית בכל פעם שרוצים לאכול, לשתות או לצחצח שיניים.

הזמן הנדרש ליישור השיניים משתנה מאדם לאדם. הטווח המקובל הוא בין מספר חודשים ועד שמונה עשר חודשים, בהתאם למצב השיניים, להקפדה שלכם על השימוש בקשתיות, להקפדה על הגעה לטיפולים ולשיטת הטיפול.

מטופלים מספרים

מלאו פרטים לקביעת תור